vissza a főoldalra

FRISS HÍREK

(2018)     (2017)     (2016)     (2015)     (2014)      

(2013)     (2012)     (2011)     (2010)     (2009)     (2008. év előtti hírek)

Ø      2008. december 15.

III. KARATESULI-KUPA - DOMBÓVÁR

Az idei évben is megrendezésre került versenyen -5 kategóriában-, ezúttal a saját egyesületünk 27 versenyzője mérte össze tudását.

A verseny érdekessége, hogy a 2007. év után a 2008. évben is a legeredményesebb tudott lenni a lányoknál Ormosy Réka 2 arany- és 2 ezüstéremmel, míg a fiúknál Tonács Attila, aki 4 arany- és 1 ezüstérmet szerzett.

Részletes eredmények:

  • egyéni KATA (formagyakorlat)            3 Kyu fiú-lány

              1. Tonács Attila

              2. Ormosy Réka

              3. Gimes Kinga

  • egyéni KATA (formagyakorlat)            6-4 Kyu fiú-lány

              1. Bede Boglárka

              2. Rizsányi Bálint

              3. Borsos Bence

  • egyéni KATA (formagyakorlat)            9-7 Kyu fiú-lány /12-15 éves/

              1. Krasznai Cintia

              2. Végh Nikolett

              3. Jakab Krisztián

  • egyéni KATA (formagyakorlat)            9-7 Kyu fiú-lány /7-10 éves/

              1. Krasznai Benjamin

              2. Szabó Zulejka

              3. Horváth Ádám

  • jiyu kumite (szabad küzdelem)              15 év feletti fiú

 1. Páczelt Pál

 2. Ferka Erik

 3. Csutorás Ákos

  • jiyu kumite (szabad küzdelem)              12-14 éves fiú

 1. Rizsányi Bálint

 2. Tonács Attila

 3. Ludányi Gergely

  • jiyu kumite (szabad küzdelem)              13-14 éves lány

 1. Ormosy Réka

 2. Gimes Kinga

 3. Krasznai Cintia

  • kihon ippon kumite (kötött küzdelem)  8-12 éves fiú-lány

 1. Horváth Ádám

 2. Jakab Krisztián

 3. Krasznai Benjamin

  • fekvőtámasz                                           15 év feletti fiú

              1. Páczelt Pál

              2. Ferka Erik

              3. Csutorás Ákos

  • fekvőtámasz                                           13-14 éves fiú

              1. Nagy Norbert

              2. Rizsányi Bálint

              3. Ludányi Gergely

  • fekvőtámasz                                           12 éves fiú

              1. Tonács Attila

              2. Velner Patrik

              3. Jakab Krisztián

  • fekvőtámasz                                           7-10 éves fiú-lány

              1. Krasznai Benjamin

              2. Szabó Zulejka

              3. Horváth Ádám

  • fekvőtámasz                                           13-15 éves lány

              1. Bede Boglárka

              2. Ormosy Réka

              3. Nyírő Kitti

  • felülés                                                    15 év feletti fiú

              1. Csutorás Ákos

              2. Horváth Ádám

              3. Páczelt Pál

  • felülés                                                    13-14 éves fiú

              1. Rizsányi Bálint

              2. Nagy Norbert

              3. Borsos Bence

  • felülés                                                    12 éves fiú

              1. Tonács Attila

              2. Jakab Krisztián

              3. Velner Patrik

  • felülés                                                    7-10 éves fiú-lány

              1. Horváth Ádám

              2. Krasznai Benjamin

              3. Pail Milán

  • felülés                                                    13-15 éves lány

              1. Krasznai Cintia

              2. Bede Boglárka

              3. Gimes Kinga

  • békaügetés                                            15 év feletti fiú

              1. Páczelt Pál

              2. Csutorás Ákos

              3. Horváth Ádám

  • békaügetés                                            13-14 éves fiú

              1. Ludányi Gergely

              2. Rizsányi Bálint

              3. Borsos Bence

  • békaügetés                                            12 éves fiú

              1. Tonács Attila

              2. Velner Patrik

              3. Jakab Krisztián

  • békaügetés                                              7-10 éves fiú-lány

              1. Krasznai Benjamin

              2. Csáky Benedek

              3. Horváth Ádám

  • békaügetés                                            13-15 éves lány

              1. Ormosy Réka

              2. Krasznai Cintia

              3. Bede Boglárka

  • Reménység-Díj

              1. Jakab Dániel

              2. Somogyi Ákos

              3. Erdősi Márk

              3. Czakó Bese

              3. Tóth Norbert

       Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. december 13.

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron edzőtáborban vettünk részt, ahol 27 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. október 10-11. -> Franciaország->S.K.D.U.N.-Világbajnokság

Székesfehérvárról október 8-án 19:30-kor indult az a busz, mely a 2008. évi franciaországi S.K.D.U.N Karatevilágbajnokságra vitte a hazánkat képviselő 45 fős nemzeti válogatottat, ahol egyesületünkből kilencen is részt vehettek. A mintegy 17 órás út megtétele után pénteken reggel kezdődtek a küzdelmek, melyek 21:00 után értek véget, majd másnap folytatódtak a délután 4-kor kezdődő eredményhirdetésig.

Az eseményen 58 ország kb. 800 indulója harcolt az érmekért, illetve helyezésekért, ahol a TSKSZ sportolói 1 arany-, 4 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek, s az összesített eredménylistán az ötödik helyen zártak. Csupán 18 ország lett éremszerző, az első Románia, a második Franciaország, míg a harmadik Lettország válogatottja lett.

A Dombóvári Karatesuli fiataljai közül küzdelemben Gimes Kinga, Rizsányi Bálint és Ferka Erik egyaránt a harmadik helyezésért járó kupával térhetett haza, míg formagyakorlatban Bede Boglárka 4., Kolman Zsolt pedig 5. lett.           >cikk>                               >kép>

Az utazó keret tagjai voltak:

-Tonács Attila

-Nagy Norbert

-Gimes Kinga

-Ormosy Réka

-Bede Boglárka

-Rizsányi Bálint

-Ferka Erik

-Kolman Zsolt

-Szabó Csaba

-Rizsányi Attila

 

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. október 5. -> KESZTHELY->"NAMIKI-edzőtábor"

A Magyar Bajnokságot követő nap már a következő heti franciaországi Világbajnokságra való felkészülés jegyében telt, ugyanis a TSKSZ vezetőinek meghívására hazánkba érkezett Sensei Toshiaki Namiki 8 DAN-os japán mester.

Az S.K.D.U.N. szervezet technikai igazgatójának irányításával a délelőtti 2,5 órás edzés a KUMITE jegyében telt el, míg a délutáni 1,5 órában a Világbajnokságra való KATA felkészítés volt a fő cél. A tréningeken megjelent mintegy 60 fő között mi 14 fővel szerepeltünk.                                                    >kép>   KÉPEK->>

 

Ø      2008. október 4. -> KESZTHELY->T.S.K.SZ.-Országos Magyar Bajnokság

A Tradícionális Shotokan Karate Szövetség szervezésében megtartott versenyen, az idei Regionális Bajnokságok első négy helyezettjei vehettek részt.

A 6 egyesületből érkező 64 versenyző -a már hagyományosnak számító-, egyéni és csapat KATA, illetve KUMITE számokban mérhette össze tudását.

A nap végén a klubok közötti összesített csapatversenyt, s az ezzel járó kupát is 222 összesített pontszámmal a Paksi SE nyerte, 18 arany- 16 ezüst- és 12 bronzéremmel. Második 107 ponttal Eger csapata lett (11/8/3), míg Nagykálló végzett a dobogó harmadik fokán (11/7/4). A további sorrend Keszthely, Szolnok, végül pedig Mikepércs. (Mi 15 fővel a Paksi SE színeiben szerepeltünk).   >kép>

 Részletes eredménylistánk:                                                                 >cikk>

 

KATA (formagyakorlat):

   

   7-  9  éves fiú 

C kategória:

2. Krasznai Benjamin  

10 - 11 éves leány

C kategória:

3. Szabó Zulejka  

12 - 13 éves fiú 

B kategória:

1. Rizsányi Bálint  

12 - 13 éves fiú 

B kategória:

2. Borsos Bence  

12 - 13 éves fiú 

A kategória:

4. Tonács Attila  

14 - 15 éves leány 

C kategória:

1. Krasznai Cintia  

14 - 15 éves fiú 

B kategória:

1. Ferka Erik  

14 - 15 éves fiú 

B kategória:

2. Csutorás Ákos  

14 - 15 éves fiú 

B kategória:

3. Ludányi Gergely  

14 - 15 éves leány

A kategória:

2. Bede Boglárka  

14 - 15 éves leány

A kategória:

3..Ormosy Réka  

14 - 15 éves leány 

A kategória:

4. Gimes Kinga  

35 év feletti férfi

A kategória:

2. Szabó Csaba  

 

 

   

KUMITE (küzdelem):

   

   7-  9  éves fiú 

C kategória: 2. Krasznai Benjamin  

10 - 11 éves leány 

C kategória: 3. Szabó Zulejka  

12 - 13 éves fiú 

B kategória: 1. Borsos Bence  

12 - 13 éves fiú 

B kategória: 2. Rizsányi Bálint  

12 - 13 éves fiú 

A kategória: 2. Nagy Norbert  

12 - 13 éves fiú 

A kategória: 3. Tonács Attila  

14 - 15 éves leány 

C kategória: 1. Krasznai Cintia  

14 - 15 éves fiú 

B kategória: 1. Ferka Erik  

14 - 15 éves fiú 

B kategória: 2. Csutorás Ákos  

14 - 15 éves fiú 

B kategória: 3. Ludányi Gergely  

14 - 15 éves leány

A kategória: 1. Bede Boglárka  

14 - 15 éves leány 

A kategória: 2. Gimes Kinga  

14 - 15 éves leány

A kategória: 3..Ormosy Réka  

16 - 18 éves fiú 

A kategória: 3. Kolman Zsolt  

35 év feletti férfi

A kategória: 2. Szabó Csaba  

 

     

 

     

CSAPAT KATA (formagyakorlat):

   

12 - 13 éves fiú 

A kategória:    

 

1. Rizsányi Bálint, Nagy Norbert, Tonács Attila

14 - 15 éves vegyes

C kategória:    

 

1. Szabó Zulejka, Krasznai Cintia, Krasznai Benjamin

14 - 15 éves fiú

B kategória:    

 

2. Borsos Bence, Ludányi Gergely, Ferka Erik

14 - 15 éves leány

A kategória:    

 

3. Ormosy Réka, Gimes Kinga, Bede Boglárka

16 - 18 éves fiú

A kategória:    

 

2. Kolman Zsolt, Király Gábor, Pecz Achilles

19 év feletti férfi

A kategória:    

 

1. Guzorán Attila, Szabó Csaba, Trelaj István

 

     

CSAPAT KUMITE (küzdelem):

   

12 - 13 éves fiú 

A kategória:    

 

3. Rizsányi Bálint, Nagy Norbert, Tonács Attila

14 - 15 éves leány

A kategória:    

 

1. Ormosy Réka, Gimes Kinga, Bede Boglárka

14 - 15 éves fiú

A kategória:    

 

1. Illés János, Erős Dávid, Ferka Erik  

16 - 18 éves fiú

A kategória:    

 

2. Kolman Zsolt, Király Gábor, Pecz Achilles

19 év feletti férfi

A kategória:    

 

1. Guzorán Attila, Szabó Csaba, Trelaj István

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. szeptember 27. -> Magyar Válogatott edzőtábora-KESZTHELY

A TSKSZ keretein belül megtartott összejövetelen 48 fő vett részt a gyakorlásokban, ahol egyesületünkből 9 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. szeptember 20. -> Magyar Válogatott edzőtábora-SZERENCS

A TSKSZ keretein belül megtartott összejövetelen 48 fő vett részt a gyakorlásokban, ahol egyesületünkből 9 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. szeptember 13. -> Edzői továbbképzés-NAGYKÁLLÓ

Ez évi utolsó edzői és bírói továbbképzését tartotta a TSKSZ, ahol a megjelenő 30 fő között jelen volt  egyesületünk két edzője Rizsányi Attila és Szabó Csaba is.

 

Ø      2008. szeptember 6. -> Magyar Válogatott edzőtábora-PAKS

A TSKSZ keretein belül megtartott összejövetelen kb. 50 fő vett részt a gyakorlásokban, ahol egyesületünkből 10 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. augusztus 9. -> Polgárőr-nap -> Bemutató

A DVMSE pályáján megtartott rendezvényen 11 fővel tartottunk 30 perces bemutatót.

 

Ø      2008. július 24-27. Országos Központi Nyári edzőtábor -> Szerencs        >kép> 

A TSKSZ szervezésében 11 fővel négynapos edzőtáborban vettünk részt, melynek zárásakor kihirdették a 2008. októberben Franciaországban megrendezendő Világbajnokságra készülő válogatott keret névsorát, ahol egyesületünk kilenc fővel képviseltetheti magát.

KÉPEK->>

A bővített válogatott keret névsora:

1. Gimes Kinga
2. Ormosy Réka
3. Bede Boglárka
4. Tonács Attila
5. Nagy Norbert
6. Rizsányi Bálint
7. Ludányi Gergely
8. Ferka Erik
9. Kolman Zsolt

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. június 16-20. Nyári edzőtábor és övvizsga -> Paks          >kép>     >kép>

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Pakson ötnapos edzőtáborban vettünk részt, ahol 22 fővel képviseltettük magunkat. Rajtunk kívül még Szekszárd, Paks és Szolnok települések karatékái is jelen voltak.

Az edzőtábor övvizsgával zárult, ahol a legalacsonyabb övfokozatoktól az 1. DAN  fokozatokig láthatták a jelenlévők a nyilvános megmérettetéseket.          KÉPEK->>

 

Egyesületünkből:

 

1. Gimes Kinga 3. kyu
2. Ormosy Réka 3. kyu
3. Nagy Norbert 3. kyu
4. Tonács Attila 3. kyu
5. Páczelt Pál 3. kyu
6. Kovács Péter 4. kyu
7. Rizsányi Bálint 4. kyu
8. Bede Boglárka 4. kyu
9. Ludányi Gergely 4. kyu
10. Csutorás Ákos 5. kyu
11. Borsos Bence 6. kyu
12. Ferka Erik 6. kyu
13. Szabó László András 6. kyu
14. Benedek Brigitta 7. kyu
15. Krasznai Benjamin 7. kyu
16. Krasznai Cintia 7. kyu
17. Szabó Zulejka 7. kyu
18. Benedek Rebeka 8. kyu
19. Jakab Dániel 8. kyu
20. Jakab Krisztián 8. kyu

 

övfokozatot szerzett.

 

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. május 31.

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron edzőtáborban vettünk részt, ahol 18 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. május 29. -> "Sportolj velem, együtt a család"-> Bemutató >kép>

A Dombóvári FC pályáján megtartott családi sportnapon 15 fővel tartottunk karate-bemutatót.

 

Ø      2008. május 03. Nyílt Regionális Bajnokság -> Dombóvár >kép>    KÉPEK->>

A versenyen 13 egyesület és a hozzá tartozó közel 140 fő vett részt, melyen csapatunk a  megrendezésre kerülő 52 kategóriából, 12 arany-, 13 ezüst- és 9 bronzéremmel a legjobbnak bizonyult, s az ezzel járó kupát is elhódította.

A legeredményesebb lány 2 arany- és 1 ezüstéremmel Ormosy Réka és Benedek Brigitta, míg a fiúknál 3 arannyal Borsos Bence lett.                                   >FILM>

Cikk->Dombóvárportal>>

KATA (formagyakorlat):

10 - 11 éves fiú B kategória:                                       1. Tonács Attila

10 - 11 éves leány C kategória:                                   2. Szabó Zulejka

10 - 11 éves leány C kategória:                                   3. Benedek Rebeka

12 - 13 éves fiú B kategória:                                       2. Nagy Norbert

12 - 13 éves fiú B kategória:                                       3. Ludányi Gergely

12 - 13 éves fiú C kategória:                                        1. Borsos Bence

12 - 13 éves leány B kategória:                                   1. Ormosy Réka

12 - 13 éves leány B kategória:                                   2. Bede Boglárka

12 - 13 éves leány B kategória:                                   3. Gimes Kinga

12 - 13 éves leány C kategória:                                   4. Krasznai Cintia

14 - 15 éves fiú B kategória:                                        4. Csutorás Ákos

14 - 15 éves fiú C kategória:                                       1. Ferka Erik

14 - 15 éves leány C kategória:                                   2. Benedek Brigitta

16 - 18 éves fiú A kategória:                                       4. Kolman Zsolt

16 - 18 éves fiú B kategória:                                        3. Kovács Péter

19-      férfi B kategória:                                              1. Páczelt Pál 

    KUMITE (küzdelem):

7 - 9 éves fiú C kategória:                                           2. Horváth Ádám

10 - 11 éves fiú B kategória:                                       1. Tonács Attila

10 - 11 éves leány C kategória:                                   2. Szabó Zulejka

10 - 11 éves leány C kategória:                                   3. Benedek Rebeka

12 - 13 éves fiú B kategória:                                        2. Nagy Norbert

12 - 13 éves fiú B kategória:                                       3. Ludányi Gergely

12 - 13 éves fiú C kategória:                                       1. Borsos Bence

12 - 13 éves leány B kategória:                                   2. Ormosy Réka

12 - 13 éves leány B kategória:                                   3. Gimes Kinga

12 - 13 éves leány B kategória:                                   4. Bede Boglárka

12 - 13 éves leány C kategória:                                   2. Krasznai Cintia

14 - 15 éves fiú B kategória:                                        4. Csutorás Ákos

14 - 15 éves fiú C kategória:                                       1. Ferka Erik

14 - 15 éves leány C kategória:                                   1. Benedek Brigitta

16 - 18 éves fiú A kategória:                                       3. Kolman Zsolt

16 - 18 éves fiú B kategória:                                        2. Kovács Péter

19-      férfi B kategória:                                              1. Páczelt Pál 

CSAPAT KATA (formagyakorlat):

7 - 12 éves fiú C kategória:

2. Horváth Ádám, Krasznai Benjamin, Székelyi Máté

3. Balogh Dániel, Pail Milán, Jakab Krisztián, Jakab Dániel

7 - 12 éves vegyes C kategória:

                        2. Szabó Zulejka, Benedek Rebeka , Tonács Attila

13 - 15 éves vegyes C kategória:

                        1. Krasznai Cintia, Borsos Bence, Benedek Brigitta

13 - 15 éves vegyes B kategória:

                        1. Ormosy Réka, Gimes Kinga, Bede Boglárka

2. Nagy Norbert, Tonács Attila, Ludányi Gergely

       Gratulálunk Nekik!

 Ø      2008. április 27. DIÁKOLIMPIA országos döntő->Ercsi >kép>    KÉPEK->>

2008. április 27-én hatfős csapatunkkal szerepeltünk Ercsiben, az Ippon Shobu Diákolimpia országos döntőjén, ahol 43 egyesület 321 résztvevője volt még jelen.

Az országot a Duna vonala alapján nyugati és keleti régióra bontották, melyen belül külön-külön addig mérkőztették meg a fiatalokat, amíg a terület legjobb kettő versenyzőit meghatározták. Ők ezek után négyen együttesen döntötték el az országos diákolimpiai bajnoki címet.                                                                     Cikk->Dombóvárportal>>

Főbb eredményeink:

 Országos négyes döntőbe jutott:

KATA (formagyakorlat):

- VIII. korcsoport-13 éves lány kategória:                           4. Ormosy Réka

Kumite (küzdelem):

- Junior korcsoport-18 év feletti fiú kategória:                      3. Kolman Zsolt 

Teljes eredménylistánk a „NYUGAT”-i régióban:

KATA (formagyakorlat):

- III. korcsoport - 8 éves fiú kategória:                                9-12. Horváth Ádám

- V. korcsoport - 10 éves lány kategória:                             9-16. Szabó Zulejka

- VI. korcsoport - 11 éves fiú kategória:                               5-8. Tonács Attila

- VII. korcsoport - 12 éves fiú kategória:                              9-14. Nagy Norbert

- VIII. korcsoport - 13 éves lány kategória:                          2. Ormosy Réka /országos döntőbe jutott/

- Junior korcsoport -18 év feletti fiú kategória:                      3-4. Kolman Zsolt 

Kumite (küzdelem):

- III. korcsopor t- 8 éves fiú kategória:                                 9-12. Horváth Ádám

- V. korcsopor t- 10 éves lány kategória:                             9-16. Szabó Zulejka

- VI. korcsoport - 11 éves fiú kategória:                              5-8. Tonács Attila

- VII. korcsoport - 12 éves fiú kategória:                              5-8. Nagy Norbert

- VIII. korcsoport - 13 éves lány kategória:                          3-4. Ormosy Réka

- Junior korcsoport -18 év feletti fiú kategória:                      2. Kolman Zsolt /országos döntőbe jutott/

       Gratulálunk Nekik!

 Ø      2008. április 18-20. Világkupa->Miskolc >kép>                              KÉPEK->>

A háromnapos versenyen hét fős csapatunkkal indultunk, ahol 40 hazai és 19 külföldi klubból kb. 800 fő vett részt, Indiától az USA-ig.

Mi a nem hivatalos rangsorban a 39. helyen végeztünk, egy ezüst és négy bronzérmet szerezve.                                                                     Cikk->Dombóvárportal>>

EREDMÉNYEINK:

KATA:

- 12-13 éves haladó lány „A” kategória:                                       3. Ormosy Réka

- 14-15 éves kezdő fiú „C” kategória:                                           2. Ferka Erik

KUMITE:

- 12-13 éves haladó lány, 53 kg alatt „A” kategória:                     3. Ormosy Réka

- 14-15 éves kezdő fiú, 65 kg alatt „C” kategória:                         3. Ferka Erik

- 18 év feletti haladó férfi, 60 kg alatt „A” kategória:                      3. Kolman Zsolt

Csapatunk résztvevői voltak még Tonács Attila, Nagy Norbert, Borsos Bence és Rizsányi Bálint. Utóbbi a legjobb négy közé kerülésért folytatott küzdelemben biztató mérkőzésállásnál, sajnálatos módon kartörést szenvedett, így kénytelen volt a küzdelem  feladására.

 

Ø      2008. április 12.

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron edzőtáborban vettünk részt, ahol 24 fővel képviseltettük magunkat.

 

Ø      2008. március 29. DAN-vizsga ->Paks

A megmérettetésre Sensei Záborszky Zoltán vezetésével került sor, ahol Egyesületünkből Szabó Csaba 2., míg Rizsányi Attila 1. DAN övfokozatot szerzett.

Cikk->Dombóvárportal>>

 

Ø      2008. március 8-9. Edzőtábor ->Szerencs                                     KÉPEK->>

A Tradícionális Shotokan Karateszövetség szervezésében a hétvégén tartották meg Szerencsen, Sensei Toshiaki Namiki 8. DAN-os japán mester irányítása alatt azt a nemzetközi edzőtábort, melynek kb. 300 résztvevője között jelen volt a román nemzeti válogatott mellett hét fős csoportunk is.

Cikk->Dombóvárportal>>

 

Ø      2008. március 1. Küzdősportok napja ->DOMBÓVÁR              KÉPEK->>

A "Küzdősportok napján" az újdombóvári József Attila Általános Iskola tornatermében a program első műsorszámaként, 21 fős csapatunk tartott félórás bemutatót.

Cikk->Dombóvárportal>>

 

Ø      2008. február 23.-edzőtábor és övvizsga -> DOMBÓVÁR        KÉPEK->>

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron egynapos edzőtáborban vettünk részt, ahol 32 fővel képviseltettük magunkat.

Az edzőtábor övvizsgával zárult, ahol a legalacsonyabb övfokozatoktól a 3. kyu övfokozatokig bezárólag láthatták a jelenlévők a nyilvános megmérettetéseket.

Cikk->Dombóvárportal>>

Egyesületünkből az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

 

1.

Szabó László András

8. kyu

2.

Ferka Erik

8. kyu

3.

Glász Sándor

8. kyu

4.

Klucsik Gergely

8. kyu

5.

Krasznai Cintia

8. kyu

6.

Benedek Brigitta

8. kyu

7.

Borsos Bence

8. kyu

8.

Szabó Zulejka

8. kyu

9.

Mózes Richárd

8. kyu

10.

Krasznai Benjamin

8. kyu

11.

Székelyi Máté

8. kyu

12.

Horváth Ádám

8. kyu

13.

Balogh Dániel

8. kyu

14.

Latics Gergő

8. kyu

15.

Pail Milán

8. kyu

16.

Csutorás Ákos

6. kyu

17.

Kovács Péter

5. kyu

18.

Rizsányi Bálint

5. kyu

19.

Ludányi Gergely

5. kyu

20.

Bede Boglárka

5. kyu

21.

Gimes Kinga

4. kyu

22.

Ormosy Réka

4. kyu

23.

Nagy Norbert

4. kyu

24.

Tonács Attila

4. kyu

25.

Kolman Zsolt

3. kyu

26.

Gáspár Menyhért

3. kyu

 

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2008. február 11.

Megtisztelte látogatásával edzésünket Palkovics Mária a Dombóvári Polgármesteri Hivatal sportreferense. >>

 

Ø      2008. január 19.

Sensei Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron edzőtáborban vettünk részt, ahol 24 fővel képviseltettük magunkat.

 

 

 

JELLEM, BECSÜLET, AKARAT, ÖNURALOM, TISZTELET

 

Friss hírek

Stílusunk

Történelmünk

KARATESULI

Eseménynaptár

Vizsgakövetelmények

Képek

Letöltések

Linkek

Információ

Edzések