vissza a főoldalra

FRISS HÍREK

(2018)     (2017)     (2016)     (2015)     (2014)    

(2013)     (2012)     (2010)     (2009)     (2008)     (2008. év előtti hírek)

Ø   2011. december 22. Dombóvári Karatesuli évzáró-> Szicília étterem  

A már hagyományosnak számító évzáró eseményünkön részt vett egyesületünk szinte valamennyi tagja, ahol idén is kiosztásra került "Az év sportolója" díj.

Éves teljesítménye alapján, leány kategóriában ezt -a korábbi évekhez hasonlóan- ismét Ormosy Réka kapta, míg a fiúknál Tóth Norbert lett a dicső cím tulajdonosa.

Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2011. december 10. VI. KARATESULI-KUPA - DOMBÓVÁR >picasa> >kép>

Az idei évben is megrendezésre került versenyen öt kategóriában mérhette össze ügyességét a hozzánk látogató 84 fiatal. Saját egyesületünk mellett ezúttal Szekszárdról, Paksról és Szolnokról is érkeztek vendégeink.

A verseny legeredményesebbje a lányoknál Ormosy Réka, míg a fiúknál Farkas Vajk –Szolnok- lett, hasonlóan a tavalyi évhez.

Részletes eredménylistánk:

·         KATA (formagyakorlat) 9-16 éves "C" leány 
              1. Bite Bettina   Kaposszekcső
              2. Szabó Zulejka   Dombóvár
              3. Lengyel Dorka   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 9-10 éves "C" fiú 
              1. Nagy Gergely   Paks
              2. Miszlai Bence   Szekszárd
              3. Diramerján Ákos   Szekszárd
·         KATA (formagyakorlat) 11-15 éves "C" fiú
              1. Somogyi Ákos   Dombóvár
              2. Kengyeli Csaba   Szolnok
              3. Takács Roland   Kaposszekcső
·         KATA (formagyakorlat) 16-tól "C" fiú-leány
              1. János András   Szekszárd
              2. Molnár Mónika   Kaposszekcső
              3. Ress Ditta   Szekszárd
·         KATA (formagyakorlat) veterán férfi
              1. Vercz Attila   Dombóvár
              2. Szajki Zoltán   Dombóvár
              3. Kollár Attila   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 14-től "B" fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Vati Norbert   Dombóvár
              3. Gyugyi Krisztián   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 14-16 éves "A" fiú
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Klieber Péter   Szekszárd
              3. Basa Mátyás   Paks
·         KATA (formagyakorlat) 15-től "A" leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Angyal Annamária   Paks
              3. Berki Andrea   Szolnok
·         KATA (formagyakorlat) 16-tól "A" fiú 
              1. Erős Dávid   Paks
              2. Tóth Norbert   Dombóvár
              3. Bacsa János   Szolnok
     
·         KUMITE (küzdelem)             9-16 éves "C" leány 
              1. Bite Bettina   Kaposszekcső
              2. Szabó Zulejka   Dombóvár
              3. Takács Evelin   Kaposszekcső
·         KUMITE (küzdelem)             9-10 éves "C" fiú 
              1. Szűcs Krisztián   Szekszárd
              2. Miszlai Bence   Szekszárd
              3. Diramerján Ákos   Szekszárd
·         KUMITE (küzdelem)             11-15 éves "C" fiú
              1. Kengyeli Csaba   Szolnok
              2. Somogyi Ákos   Dombóvár
              3. Takács Roland   Kaposszekcső
·         KUMITE (küzdelem)             16-tól "C" fiú-leány
              1. Árvai Roland   Kaposszekcső
              2. Ress Ditta   Szekszárd
              3. Molnár Mónika   Kaposszekcső
·         KUMITE (küzdelem)             veterán férfi
              1. Szajki Zoltán   Dombóvár
              2. Kollár Attila   Dombóvár
              3. Vercz Attila   Dombóvár
·         KUMITE (küzdelem)             14-től "B" fiú 
              1. Vati Norbert   Dombóvár
              2. Hrotkó Tiziánó   Dombóvár
              3. Gyugyi Krisztián   Dombóvár
·         KUMITE (küzdelem)             14-16 éves "A" fiú
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Juhász Bence   Paks
              3. Gönczi Tamás   Szolnok
·         KUMITE (küzdelem)             15-től "A" leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Berki Andrea   Szolnok
              3. Angyal Annamária   Paks
·         KUMITE (küzdelem)             16-tól "A" fiú 
              1. Ferka Erik   Dombóvár
              2. Szalai Csaba   Dombóvár
              3. Erős Dávid   Paks
     
·         fekvőtámasz                              9 év alatti leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Szabó Dorottya   Dombóvár
              3. Rauth Hanna   Paks
·         fekvőtámasz                               13-17 éves leány 
              1. Takács Evelin   Kaposszekcső
              2. Bite Bettina   Kaposszekcső
              3. Bántó Adrienn   Dombóvár
·         fekvőtámasz                               17 év feletti leány 
              1. Angyal Annamária   Paks
              2. Ress Ditta   Szekszárd
              3. Berki Andrea   Szolnok
·         fekvőtámasz                                8 év alatti fiú
              1. Tóth Dominik   Dombóvár
              2. Vercz Krisztián   Dombóvár
              3. Mikolics Gergő   Kaposszekcső
·         fekvőtámasz                               9 éves fiú 
              1. Szűcs Krisztián   Szekszárd
              2. Nagy Gergely   Paks
              3. Küszter Marcell   Kaposszekcső
·         fekvőtámasz                              10 éves fiú 
              1. Miszlai Bence   Szekszárd
              2. Keszthelyi Zoltán   Kaposszekcső
              3. Diramerján Ákos   Szekszárd
·         fekvőtámasz                              11-12 éves fiú 
              1. Somogyi Ákos   Dombóvár
              2. Fehér Zsolt   Kaposszekcső
              3. Ferenczi Arnold   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              14 éves fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Basa Mátyás   Paks
              3. Csordás Csongor   Kaposszekcső
·         fekvőtámasz                              15 éves fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Gönczi Tamás   Szolnok
              3. Kengyeli Csaba   Szolnok
·         fekvőtámasz                              16 éves fiú 
              1. Hrotkó Tiziánó   Dombóvár
              2. Erős Dávid   Paks
              3. Vati Norbert   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              17 év feletti férfi 
              1. Tóth Norbert   Dombóvár
              2. Árvai Roland   Kaposszekcső
              3. Basa Ágoston   Paks
·         fekvőtámasz                              veterán férfi 
              1. Szajki Zoltán   Dombóvár
              2. Vercz Attila   Dombóvár
              3. Borsi Gyula   Szolnok
     
·         felülés                               9 év alatti leány 
              1. Szabadkai Flóra   Dombóvár
              2. Szabó Klára   Dombóvár
              3. Lengyel Dorka   Dombóvár
·         felülés                               13-17 éves leány 
              1. Szabó Zulejka   Dombóvár
              2. Takács Evelin   Kaposszekcső
              3. Bántó Adrienn   Dombóvár
·         felülés                               17 év feletti leány 
              1. Angyal Annamária   Paks
              2. Ormosy Réka   Dombóvár
              3. Berki Andrea   Szolnok
·         felülés                                8 év alatti fiú
              1. Vercz Krisztián   Dombóvár
              2. Tóth Dominik   Dombóvár
              3. Tóth Bence   Dombóvár
·         felülés  9 éves fiú 
              1. Szűcs Krisztián   Szekszárd
              2. Nagy Gergely   Paks
              3. Jágri István   Dombóvár
·         felülés 10 éves fiú 
              1. Miszlai Bence   Szekszárd
              2. Rátkai Csongor   Dombóvár
              3. Diramerján Ákos   Szekszárd
·         felülés 11-12 éves fiú 
              1. Ferenczi Arnold   Dombóvár
              2. Somogyi Ákos   Dombóvár
              3. Vida Györk   Dombóvár
·         felülés 14 éves fiú 
              1. Dörnyei Patrik   Szekszárd
              2. Klieber Péter   Szekszárd
              3. Miszlai Gergő   Szekszárd
·         felülés 15 éves fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Farkas Dominik   Dombóvár
              3. Gönczi Tamás   Szolnok
·         felülés 16 éves fiú 
              1. Vati Norbert   Dombóvár
              2. Hrotkó Tiziánó   Dombóvár
              3. Erős Dávid   Paks
·         felülés 17 év feletti férfi 
              1. Tóth Norbert   Dombóvár
              2. Bacsa János   Szolnok
              3. Basa Ágoston   Paks
·         felülés veterán férfi 
              1. Szajki Zoltán   Dombóvár
              2. Kollár Attila   Dombóvár
              3. Vercz Attila   Dombóvár
     
·         békaügetés                 9 év alatti leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Szabó Dorottya   Dombóvár
              3. Szabadkai Flóra   Dombóvár
·         békaügetés    13-17 éves leány 
              1. Bántó Adrienn   Dombóvár
              2. Bite Bettina   Kaposszekcső
              3. Molnár Mónika   Kaposszekcső
·         békaügetés         17 év feletti leány 
              1. Ress Ditta   Szekszárd
              2. Győri Zsófia   Szekszárd
              3. Ormosy Réka   Dombóvár
·         békaügetés      8 év alatti fiú
              1. Vercz Krisztián   Dombóvár
              2. Tóth Dominik   Dombóvár
              3. Vati Marcell   Dombóvár
·         békaügetés          9 éves fiú 
              1. Küszter Marcell   Kaposszekcső
              2. Nagy Gergely   Paks
              3. Jágri István   Dombóvár
·         békaügetés           10 éves fiú 
              1. Diramerján Ákos   Szekszárd
              2. Miszlai Bence   Szekszárd
              3. Rátkai Csongor   Dombóvár
·         békaügetés         11-12 éves fiú 
              1. Fehér Zsolt   Kaposszekcső
              2. Ferenczi Arnold   Dombóvár
              3. Somogyi Ákos   Dombóvár
·         békaügetés 14 éves fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Klieber Péter   Szekszárd
              3. Basa Mátyás   Paks
·         békaügetés 15 éves fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Kengyeli Csaba   Szolnok
              3. Farkas Dominik   Dombóvár
              3. Gönczi Tamás   Szolnok
·         békaügetés 16 éves fiú 
              1. Juhász Bence   Paks
              2. Erős Dávid   Paks
              3. Vati Norbert   Dombóvár
·         békaügetés 17 év feletti férfi 
              1. Árvai Roland   Kaposszekcső
              2. Basa Ágoston   Paks
              3. Gyugyi Krisztián   Dombóvár
·         békaügetés veterán férfi 
              1. Szajki Zoltán   Dombóvár
              2. Vercz Attila   Dombóvár
              3. Borsi Gyula   Szolnok

        Gratulálunk Nekik!

 

Ø2011. december 4.-Edzőtábor és övvizsga-Kaposszekcső  >album> >Réka> >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével a Dombó-Karate Egyesület vendégeiként Kaposszekcsőn 25 fővel a délelőtti edzőtáborban, majd 16 fővel az azt követő övvizsgán vettünk részt, ahol Ormosy Réka -tanítványaink közül elsőként-, 1. DAN mesterfokozatot szerzett. Gratulálunk!!!

 

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Fehér öv egy piros keresztcsíkkal (1. gyermekfokozat)

·         Szabadkai Flóra

·         Szabó Klára

·         Vati Marcell

·         Jágri István

·         Halmosi Zsolt Koppány

Ø      Fehér öv kettő piros keresztcsíkkal (2. gyermekfokozat)

·         Tóth Dominik

·         Rátkai Csongor

·         Fehér Zsolt

·         Csordás Csongor

·         Kakucsi Martin

Ø      Fehér öv három piros keresztcsíkkal (3. gyermekfokozat)

·         Vercz Krisztián

·         Keksz Levente

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Agócs Roland

·         Keszthelyi Zoltán

·         Sharon Van-Nuffel

·         Takács Roland

Ø      Narancs öv (7. kyu)

·         Vercz Attila

·         Kollár Attila

·         Árvai Roland

·         Bite Bettina

·         Takács Evelin

·         Molnár Mónika

 Ø      Zöld öv (6. kyu)         

·         Vati Norbert   

·         Gyugyi Kornél 

·         Gyugyi Krisztián

 Ø      Barna öv (1. kyu)

·         Tóth Norbert

 Ø      Fekete öv (1. DAN)

·         Ormosy Réka

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2011. november 5. Nyílt Ippon Shobu Magyar Bajnokság (Paks)

A versenyen 38 egyesület kb. 300 versenyzője volt jelen, ahol 8 főből álló csapatunkból Ormosy Réka és Tóth Norbert, küzdelemben bronzérmet szerzett.

 Gratulálunk Nekik!

 

Ø   2011. szeptember 24. TSKSZ Nyílt Magyar Bajnokság (Szolnok)         >kép>

A versenyen 10 egyesület kb. 100 versenyzője volt jelen, ahol 12 főből álló csapatunk 4 arany-, 8 ezüst- és 4 bronzérmet szerzett. A rendezvény legeredményesebb fiú versenyzője Hrotkó Tiziánó lett, aki, 2 arany-, és egy ezüstérmet nyert.                             >cikk>

 

Részletes eredménylistánk:

 

NÉV KORCSOPORT Helyezés
KATA KUMITE
Somogyi Ákos Fiú 12-13 - "B" 3 5-8
Szabó Zulejka Leány 12-13 - "B" 2 3
Gyugyi Kornél Fiú 14-15 - "B" 5-8 5-8
Vati Norbert Fiú 14-15 - "B" 2 5-8
Farkas Dominik Fiú 14-15 - "A" 4 4
Gyugyi Krisztián Fiú 18-20 - "A" 5 5-8
Tóth Norbert Fiú 18-20 - "A" 2 4
Ormosy Réka Leány 18-20 - "A" 2 1
Fehér Adrien Leány 18-20 - "B" 2 4
Tiringer Boglárka Leány 18-20 - "B" 3 1
Szalai Csaba Férfi 21 felett - "A" 9-16 2
Hrotkó Tiziánó Férfi 21 felett - "B" 2 1
       
CSAPAT KATA      
Hrotkó Tiziánó/Vati Norbert/Gyugyi Kornél 12-16 - "B" 1
Farkas Dominik/Szabó Zulejka/Somogyi Ákos 12-16 - "B" 2
Tiringer Boglárka/Fehér Adrien/Gyugyi Krisztián 12-16 - "B" 3
Tóth Norbert/Ormosy Réka/Szalai Csaba 21 felett - "A" 5

 

 Gratulálunk Nekik!

 

Ø   2011. szeptember 17.-BM Karate Bajnokság (Debrecen)

A Belügyminisztériumhoz tartozó szervezetek versenyén Kolman Zsolt is elindult, ahol a férfi KATA és a 70 kg alatti KUMITE  kategóriákban egyaránt negyedik helyezést ért el.

 Gratulálunk Neki!

Ø   2011. június 20-23.-TSKSZ Központi edzőtábor (Paks)       >album>          >kép>

Shihan Záborszky Zoltán hat dan-os karatemester vezetésével Pakson edzőtáborban vettünk részt, ahol 19 tagunkon kívül még Szekszárd, Paks és Szolnok települések karatékái is jelen voltak.

A napi három edzésekből álló tréningeken délelőttönként a KIHON, délutánonként pedig a KATA és a KUMITE technikák fejlesztésére került sor. A tanulókaták gyakorlása mellett idén a KANKU-SHO és az UNSU mesterkaták elemzése volt a fő téma.

Az edzőtábor most is övvizsgával zárult, melyen a legalacsonyabb övfokozatoktól a mesterfokozatokig láthatták a jelenlévők a nyilvános megmérettetéseket.

 Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Fehér öv három piros keresztcsíkkal (3. gyermekfokozat)

·         Ferenczi Arnold

·         Fodor Bence

·         Vida Györk

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Miklós Gergő

Ø      Narancssárga öv (7. kyu)

·         Fehér Adrienn

·         Regenyei Ákos

·         Szajki Zoltán

Ø      Első kék öv (5. kyu)

·         Budai Gábor

Ø      Második kék öv (4. kyu)

·         Farkas Dominik

Ø      Második barna öv (2. kyu)

·         Tóth Norbert

Ø      Harmadik barna öv (1. kyu)

·         Ormosy Réka

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2011. június 05.-Edzőtábor és övvizsga-Kaposszekcső  >album>          >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével a Dombó-Karate Egyesület vendégeiként Kaposszekcsőn 24 fővel a délelőtti edzőtáborban, majd 16 fővel az azt követő övvizsgán vettünk részt.

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Fehér öv egy piros keresztcsíkkal (1. gyermekfokozat)

·         Rátkai Csongor

·         Szajki Bence

Ø      Fehér öv kettő piros keresztcsíkkal (2. gyermekfokozat)

·         Vercz Krisztián

·         Agócs Roland

·         Hartman Balázs

·         Keszthelyi Zoltán

·         Lőczi Martin

·         Oroszi László

·         Pintér Mátyás

·         Sharon Van-Nuffel

·         Takács Roland

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Vercz Attila

·         Árvai Roland

·         Bite Bettina

·         Takács Evelin

 Ø      Zöld öv (6. kyu)

·         Lengyel László

 Gratulálunk Nekik!

 

Ø      2011. június 4.-Vízmű-Nap->bemutató

Dombóváron a Vízmű által megrendezésre kerülő családi napon, szerepelt 8 fős csapatunk, mintegy félórás műsorával.

 

Ø   Shotokan EB-Eger : összefoglalók a televíziókban /Küzdősport-magazin/:

 

május 6. Péntek május 6. Péntek éjjel Május 09. Vasárnap:
SPORT1 17:45 SPORT2 2:15 SPORT1 10:30
SPORTM 22:00 SPORT1 3:45 SPORTM 15:45
        SPORTM 21:15

 

Ø   2011. április 16. Országos korosztályos stílusbajnokság (Székesfehérvár)

A fiatalok számára megrendezett versenyen 264 induló volt jelen, ahol egyesületünket ezúttal 8 fő képviselte. Sajnos a szerencse ezúttal nem volt velünk, csupán Ormosy Réka jutott be a legjobb négy közé, ahol formagyakorlatban negyedik míg küzdelemben harmadik helyezett lett.                                                                                         >kép>

Részletes eredménylistánk:

Név Korcsoport Helyezés
KATA KUMITE
Krasznai Benjamin 11 éves fiú 9-16 5-8
Somogyi Ákos 11 éves fiú 9-16 9-16
Szabó Zulejka 12 éves leány 9-16 9-16
Farkas Dominik 14 éves fiú 5-8 5-8
Vati Norbert 15 éves fiú 9-16 9-16
Hrotkó Tiziánó 16 éves fiú 9-16 5-8
Ormosy Réka 16 éves leány 4 3
Tóth Norbert 18 éves fiú 5 5-8

 

 Gratulálunk Nekik!

 

Ø   2011. április 1-3. SKDUN EB (Eger)                           >kép1>              >kép2>

A versenyen 23 ország 619 versenyzője volt jelen, ahol a 180 fős magyar válogatott 7 arany-, 11 ezüst- és 37 bronzérmet szerzett, melyből csapatunk 1 ezüst- és 5 bronzéremmel vette ki a részét.

 

Részletes eredménylistánk:

 

NÉV KORCSOPORT Helyezés súlycsoport
KATA KUMITE
Vati Norbert 14-15 CADETS 3 5-8 +60
Somogyi Ákos 9-11 KIDS 9-16 9-16 -35
Szabó Zulejka 12-13 CHILDREN 9-16 5-8 +45
Farkas Dominik 14-15 CADETS 9-16 9-16 -60
Tiringer Boglárka 18- SENIORS 3 3 OPEN
Ormosy Réka 16-17 JUNIORS 5-8 5-8 -58
Tóth Norbert 18-20 YOUTHS 5 5-8 -70
Kolman Zsolt 21- SENIORS 9-16 5-8 -67
Szabó Csaba 40- VETERANS 6 2 -75
         

CSAPAT KUMITE

12-15 CADETS  Fiú 5-8 -55 kg
Farkas Dominik/Farkas Vajk/Klieber Péter      
  16-20 JUNIORS Leány 3  
Ormosy Réka/Berki Andrea/Bíró Jennifer      
  16-20 JUNIORS Mix 3  
Tóth Norbert/Ormosy Réka/Farkas Vajk/Berki Andrea/Korom Péter  

CSAPAT KATA

16-20 JUNIORS 4 Mix  
Ormosy Réka/Berki Andrea/Korom Péter      
  16-20 JUNIORS 5 Női  
Ormosy Réka/Berki Andrea/Bíró Jennifer      
  21- SENIORS 9-16 Mix  
Ormosy Réka/Berki Andrea/Trelaj István      

 

 Gratulálunk Nekik!

 

Ø   2011. március 26. -> TSKSZ Regionális Bajnokság Szekszárd                >kép>

A rendezvényen 85 fiatal mérte össze tudását, ahol a házigazda szekszárdiak, illetve saját egyesületünk mellett ezúttal még Paksról, Keszthelyről és Szolnokról is érkeztek.  Összességében az egyéni számokban 8 arany-, 7 ezüst- és 2 bronzérmet szereztünk, a csapatoknál pedig 1 első 1 második és 1 harmadik helyezést.

Részletes eredménylistánk:

KATA (formagyakorlat):    
13 év feletti fiú  C kategória: 1. Vati Norbert  
13-19 éves leány C kategória: 1. Krum Klaudia  
13-19 éves leány C kategória: 5. Szabó Zulejka  
12 - 13 éves fiú B kategória: 1. Somogyi Ákos  
12 - 13 éves fiú B kategória: 2. Krasznai Benjamin  
14 - 15 éves fiú B kategória: 2. Farkas Dominik  
16 - 18 éves fiú B kategória: 4. Hrotkó Tiziánó  
16 - 18 éves fiú A kategória: 3. Tóth Norbert  
16 év feletti leány A kategória: 3. Ormosy Réka  
16 év feletti leány A kategória: 6. Tiringer Boglárka  
20 év feletti férfi  A kategória: 1. Kolman Zsolt  
20 év feletti férfi  A kategória: 4. Szalai Csaba  
       
KUMITE (küzdelem):    
13-19 éves leány C kategória: 4. Szabó Zulejka  
13-19 éves leány C kategória: 5-6. Krum Klaudia  
12 - 13 éves fiú B kategória: 1. Somogyi Ákos  
12 - 13 éves fiú B kategória: 2. Krasznai Benjamin  
14 - 15 éves fiú B kategória: 2. Vati Norbert  
14 - 15 éves fiú B kategória: 4. Farkas Dominik  
16 - 18 éves fiú B kategória: 2. Hrotkó Tiziánó  
16 - 18 éves fiú A kategória: 1. Tóth Norbert  
16 év feletti leány A kategória: 1. Tiringer Boglárka  
16 év feletti leány A kategória: 2. Ormosy Réka  
20 év feletti férfi  A kategória: 1. Kolman Zsolt  
20 év feletti férfi  A kategória: 2. Szalai Csaba  
     
CSAPAT KATA (formagyakorlat):    
12-16 éves B kategória: 2. Farkas Dominik, Somogyi Ákos, Szabó Zulejka
17 év feletti B kategória:  3. Tiringer Boglárka, Hrotkó Tiziánó, Vati Norbert
17 év feletti A kategória:  1. Kolman Zsolt, Ormosy Réka, Tóth Norbert

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2011. március 24.-Dombóvári Karatesuli Közgyűlés

Megtartottuk Éves Rendes és Tisztújító Közgyűlésünket.

Ø   2011. március 6.-Edzőtábor és övvizsga-Dombóvár                           >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron 23 fővel a délelőtti edzőtáborban, majd 13 fővel az azt követő övvizsgán vettünk részt.

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Fehér öv egy piros keresztcsíkkal (1. gyermekfokozat)

·         Barabás Ábel

·         Pető Leila

Ø      Fehér öv kettő piros keresztcsíkkal (2. gyermekfokozat)

·         Hörnyéki László

·         Kovács Dániel

Ø      Fehér öv három piros keresztcsíkkal (3. gyermekfokozat)

·         Miklós Gergő

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Fehér Adrienn

·         Regenyei Ákos

·         Szajki Zoltán

·         Kollár Attila

 Ø      Narancs öv (7. kyu)

·         Vati Norbert

·         Heizer Tamás

 Ø      Zöld öv (6. kyu)

·         Somogyi Ákos

·         Budai Gábor

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2011. február 26.-Edzői és bírói továbbképzés (Paks)

Ø      2011. február 19. Edzői továbbképzés (Budapest)

JELLEM, BECSÜLET, AKARAT, ÖNURALOM, TISZTELET

 

Friss hírek

Stílusunk

Történelmünk

KARATESULI

Eseménynaptár

Vizsgakövetelmények

Képek

Letöltések

Linkek

Információ

Edzések