vissza a főoldalra

FRISS HÍREK

(2018)     (2017)     (2016)     (2015)     (2014)    

(2013)     (2012)     (2011)     (2009)     (2008)     (2008. év előtti hírek)

Ø   2010. december 20. Dombóvári Karatesuli évzáró-> Szicília étterem     >kép>

A már hagyományosnak számító évzáró eseményünkön részt vett egyesületünk szinte valamennyi tagja, ahol idén is kiosztásra került "Az év sportolója" díj.

Éves teljesítménye alapján, leány kategóriában ezt -a 2009. évhez hasonlóan- ismét Ormosy Réka kapta, míg a fiúknál Kolman Zsolt lett a dicső cím tulajdonosa.

Gratulálunk Nekik!

Ø   2010. december 19.-Edzőtábor és övvizsga-Dombóvár    >album>          >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron 40 fővel a délelőtti edzőtáborban, majd 30 fővel az azt követő övvizsgán vettünk részt.

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Fehér öv egy piros keresztcsíkkal (1. gyermekfokozat)

·         Tóth Dominik

·         Pintér Márton

·         Kalocsa Levente

·         Vercz Krisztián

·         Fodor Bercel

·         Pintér Benedek

·         Magyarfalvi Gergely

·         Kollár Gergő

·         Hemerle Benjamin

Ø      Fehér öv kettő piros keresztcsíkkal (2. gyermekfokozat)

·         Kalocsa Lilla

·         Ferenczi Arnold

·         Fodor Bence

·         Vida Györk

·         Miklós Gergő

·         Keksz Levente

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Molnár Mónika Éva

·         Vati Norbert

·         Lengyel László

 Ø      Narancs öv (7. kyu)

·         Garai Bianka

·         Horváth Mercédesz

·         Krum Klaudia

·         Kiss Péter

·         Márton Krisztián

·         Szabó Mónika

·         Tislér Dorián

·         Salta Richárd József

·         Bánki Bence Gergő

 Ø      Zöld öv (6. kyu)

·         Hrotkó Tiziánó

 Ø      Kék öv (5. kyu)

·         Farkas Dominik

 Ø      Barna öv (3. kyu)

·         Tóth Norbert

 Gratulálunk Nekik!

Ø      2010. december 14. -Nincs náluk jobb a megyében

A 2009/2010-es tanév diákolimpiájának országos döntőjében dobogón végzett fiatalokat köszöntötte és jutalmazta -hagyományos év végi gáláján-, a Tolna Megyei Önkormányzat Általános Művelődési Központja és a Tolna Megyei Diáksport Tanács.

Az éves kiváló teljesítményéért, egyesületünkből a jeles eseményen Ormosy Réka, Szabó Zulejka és Kolman Zsolt részesülhetett  díjazásban.                   >cikk>          >kép>

 Gratulálunk Nekik!

Ø      2010. december 4. V. KARATESULI-KUPA - DOMBÓVÁR >album>  >kép>

Az idei évben is megrendezésre került versenyen öt kategóriában mérhette össze ügyességét a hozzánk látogató 87 fiatal. Saját egyesületünk mellett ezúttal Szekszárdról, Paksról és Szolnokról is érkeztek vendégeink.

A verseny legeredményesebbje a lányoknál Ormosy Réka 4 arany- és 1 ezüstéremmel, míg a fiúknál Farkas Vajk –Szolnok- lett, aki 3 arany- és 2 ezüstérmet szerzett.

A versenyen kiosztásra került ezúttal a „Jövő reménysége” díj is, amit a legkisebbek között induló és ott 5 aranyérmet szerző Lengyel Dorka kapott.

Részletes eredménylistánk:

·         KATA (formagyakorlat) 8 éves kezdő leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Halmosi Csilla   Dombóvár
              3. Kovács Izabella   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 8-9 éves kezdő fiú 
              1. Miszlai Bence   Szekszárd
              2. Nagy Gergely   Paks
              3. Balogh Péter   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 10-12 éves haladó fiú-leány
              1. Szabó Zulejka   Dombóvár
              2. Kiss Norbert   Szekszárd
              3. Angyal János   Paks
·         KATA (formagyakorlat) 13-14 éves kezdő fiú 
              1. Farkas Dominik   Dombóvár
              2. Miszlai Gergő   Szekszárd
              3. Basa Mátyás   Paks
·         KATA (formagyakorlat) 15-17 éves kezdő leány 
              1. Krum Klaudia   Dombóvár
              2. Angyal Annamária   Paks
              3. Moizes Réka   Szekszárd
·         KATA (formagyakorlat) 15-16 éves kezdő fiú 
              1. Gyugyi Kornél   Dombóvár
              2. Basa Ágoston   Paks
              3. Juhász Bence   Paks
·         KATA (formagyakorlat) felnőtt kezdő férfi-nő
              1. Gyugyi Krisztián   Dombóvár
              2. Ress Ditta   Szekszárd
              3. Tiringer Boglárka   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) 14 év feletti haladó leány 
              1. Berki Andrea   Szolnok
              2. Ormosy Réka   Dombóvár
              3. Győri Zsófia   Szekszárd
·         KATA (formagyakorlat) 13-15 éves haladó fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Korom Péter   Szekszárd
              3. Tonács Attila   Dombóvár
·         KATA (formagyakorlat) felnőtt haladó férfi
              1. Tóth Norbert   Dombóvár
              2. Kolman Zsolt   Dombóvár
              3. Klieber Zsolt   Szekszárd
     
·         KUMITE (küzdelem)             8 éves kezdő leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Halmosi Csilla   Dombóvár
              3. Kovács Izabella   Dombóvár
·         KUMITE (küzdelem)             8-9 éves kezdő fiú 
              1. Szűcs Krisztián   Szekszárd
              2. Miszlai Bence   Szekszárd
              3. Diramerján Ákos   Szekszárd
·         KUMITE (küzdelem)             10-12 éves haladó fiú-leány
              1. Szabó Zulejka   Dombóvár
              2. Lénárt Dominika   Szekszárd
              3. Kiss Norbert   Szekszárd
·         KUMITE (küzdelem)             13-14 éves kezdő fiú 
              1. Farkas Dominik   Dombóvár
              2. Miszlai Gergő   Szekszárd
              3. Radnóti Péter   Szekszárd
·         KUMITE (küzdelem)             15-17 éves kezdő leány 
              1. Angyal Annamária   Paks
              2. Moizes Réka   Szekszárd
              3. Krum Klaudia   Dombóvár
·         KUMITE (küzdelem)             15-16 éves kezdő fiú 
              1. Hrotkó Tiziánó   Dombóvár
              2. Gyugyi Kornél   Dombóvár
              3. Vati Norbert   Dombóvár
·         KUMITE (küzdelem)             felnőtt kezdő férfi-nő
              1. Lengyel László   Dombóvár
              2. Tiringer Boglárka   Dombóvár
              3. Piti Attila   Szolnok
·         KUMITE (küzdelem)             14 év feletti haladó leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Berki Andrea   Szolnok
              3. Rizsányi Kata   Szekszárd
·         KUMITE (küzdelem)             13-15 éves haladó fiú 
              1. Klieber Péter   Szekszárd
              2. Korom Péter   Szekszárd
              3. Basa Ágoston   Paks
·         KUMITE (küzdelem)             felnőtt haladó férfi
              1. Kolman Zsolt   Dombóvár
              2. Klieber Zsolt   Szekszárd
              3. Tóth Norbert   Dombóvár
     
·         fekvőtámasz                              8 éves leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Nagy Barbara   Dombóvár
              3. Kovács Izabella   Dombóvár
·         fekvőtámasz                               12-14 éves leány 
              1. Lénárt Dominika   Szekszárd
              2. Szabó Zulejka   Dombóvár
              3. Győri Zsófia   Szekszárd
·         fekvőtámasz                               15-16 éves leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Krum Klaudia   Dombóvár
              3. Moizes Réka   Szekszárd
·         fekvőtámasz                               felnőtt leány 
              1. Rizsányi Kata   Szekszárd
              2. Klieber Krisztina   Szekszárd
              3. Angyal Annamária   Paks
·         fekvőtámasz                              7 éves fiú 
              1. Varga Marcell   Paks
              2. Fodor Bercel   Dombóvár
              3. Pintér Benedek   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              8-9 éves fiú 
              1. Miszlai Bence   Szekszárd
              2. Gősi Marcell   Szekszárd
              3. Nagy Gergely   Paks
·         fekvőtámasz                              10-11 éves fiú 
              1. Fodor Bence   Dombóvár
              2. Ferenczi Arnold   Dombóvár
              3. Angyal János   Paks
·         fekvőtámasz                              13 éves fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Radnóti Péter   Szekszárd
              3. Basa Mátyás   Paks
·         fekvőtámasz                              14 éves fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Monori Kristóf   Szolnok
              3. Tonács Attila   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              15-16 éves fiú 
              1. Basa Ágoston   Paks
              2. Korom Péter   Szekszárd
              3. Vati Norbert   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              felnőtt férfi 
              1. Klieber Zsolt   Szekszárd
              2. Kolman Zsolt   Dombóvár
              3. Tóth Norbert   Dombóvár
·         fekvőtámasz                              veterán férfi 
              1. Páczelt Pál   Dombóvár
              2. Lengyel László   Dombóvár
              3. Regenyei Ákos   Dombóvár
     
·         felülés                              8 éves leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Nagy Barbara   Dombóvár
              3. Kovács Izabella   Dombóvár
·         felülés                               12-14 éves leány 
              1. Szabó Zulejka   Dombóvár
              2. Lénárt Dominika   Szekszárd
              3. Győri Zsófia   Szekszárd
·         felülés                               15-16 éves leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Krum Klaudia   Dombóvár
              3. Moizes Réka   Szekszárd
·         felülés                               felnőtt leány 
              1. Klieber Krisztina   Szekszárd
              2. Rizsányi Kata   Szekszárd
              3. Berki Andrea   Szolnok
·         felülés 7 éves fiú 
              1. Pintér Benedek   Dombóvár
              2. Pintér Márton   Dombóvár
              3. Vercz Krisztián   Dombóvár
·         felülés 8-9 éves fiú 
              1. Nagy Gergely   Paks
              2. Szűcs Krisztián   Szekszárd
              3. Gősi Marcell   Szekszárd
·         felülés 10-11 éves fiú 
              1. Angyal János   Paks
              2. Ferenczi Arnold   Dombóvár
              3. Fodor Bence   Dombóvár
·         felülés 13 éves fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Paksi Roland   Paks
              3. Basa Mátyás   Paks
·         felülés 14 éves fiú 
              1. Farkas Vajk   Szolnok
              2. Farkas Dominik   Dombóvár
              3. Gönczi Tamás   Szolnok
·         felülés 15-16 éves fiú 
              1. Vati Norbert   Dombóvár
              2. Korom Péter   Szekszárd
              3. Hrotkó Tiziánó   Dombóvár
·         felülés felnőtt férfi 
              1. Tóth Norbert   Dombóvár
              2. Fodor Dávid   Szekszárd
              3. Piti Attila   Szolnok
·         felülés veterán férfi 
              1. Páczelt Pál   Dombóvár
              2. Lengyel László   Dombóvár
              3. Heiter Attila   Dombóvár
     
·         békaügetés                8 éves leány 
              1. Lengyel Dorka   Dombóvár
              2. Kovács Izabella   Dombóvár
              3. Halmosi Csilla   Dombóvár
·         békaügetés    12-14 éves leány 
              1. Győri Zsófia   Szekszárd
              2. Lénárt Dominika   Szekszárd
              3. Szabó Zulejka   Dombóvár
·         békaügetés         15-16 éves leány 
              1. Ormosy Réka   Dombóvár
              2. Krum Klaudia   Dombóvár
              3. Moizes Réka   Szekszárd
·         békaügetés     felnőtt leány 
              1. Ress Ditta   Szekszárd
              2. Rizsányi Kata   Szekszárd
              3. Klieber Krisztina   Szekszárd
·         békaügetés         7 éves fiú 
              1. Fodor Bercel   Dombóvár
              2. Pintér Márton   Dombóvár
              3. Pintér Benedek   Dombóvár
·         békaügetés           8-9 éves fiú 
              1. Miszlai Bence   Szekszárd
              2. Diramerján Ákos   Szekszárd
              3. Gősi Marcell   Szekszárd
·         békaügetés         10-11 éves fiú 
              1. Fodor Bence   Dombóvár
              2. Ferenczi Arnold   Dombóvár
              3. Kiss Norbert   Szekszárd
·         békaügetés 13 éves fiú 
              1. Miszlai Gergő   Szekszárd
              2. Klieber Péter   Paks
              3. Paksi Roland   Paks
·         békaügetés 14 éves fiú 
              1. Monori Kristóf   Szolnok
              2. Farkas Vajk   Szolnok
              3. Velner Patrik   Dombóvár
·         békaügetés 15-16 éves fiú 
              1. Korom Péter   Szekszárd
              2. Basa Ágoston   Paks
              3. Salta Richárd   Dombóvár
·         békaügetés felnőtt férfi 
              1. Piti Attila   Szolnok
              2. Kolman Zsolt   Dombóvár
              3. Gyugyi Krisztián   Dombóvár
·         békaügetés veterán férfi 
              1. Páczelt Pál   Dombóvár
              2. Regenyei Ákos   Dombóvár
              3. Lengyel László   Dombóvár

        Gratulálunk Nekik!

Ø      2010. október 2. TSKSZ Magyar Bajnokság->Szolnok         >cikk>        >kép>

A Tradícionális Shotokan Karate Szövetség szervezésében megtartott Magyar Bajnokságon 13 fővel vettünk részt, ahol az egyéni számokban 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztünk, a csapatversenyszámoknál pedig 1 első és 3 második helyezést.

A mezőny legeredményesebb versenyzője a fiúknál Farkas Dominik lett, aki 3 aranyérme mellet, jutalmul még egy serleget is kapott.                                                 >album>

 Részletes eredménylistánk:

KATA (formagyakorlat):  
  7-  11 éves fiú  B-C kategória: 2. Somogyi Ákos
12 - 13 éves fiú  C kategória: 1. Farkas Dominik
14 - 15 éves fiú  C kategória: 1. Gyugyi Kornél
16 - 17 éves fiú  B-C kategória: 1. Tóth Norbert
12 - 17 éves leány B-C kategória: 3. Krum Klaudia
12 - 17 éves leány B-C kategória: 4. Szabó Zulejka
12 - 17 éves leány B-C kategória: 5. Horváth Mercédesz
12 - 17 éves leány B-C kategória: 6. Garai Bianka
16 - 20 éves leány A kategória: 2. Ormosy Réka
18 - 20 éves fiú  C kategória: 1. Gyugyi Krisztián
20 év feletti férfi C kategória: 1. Budai Gábor
20 év feletti férfi A kategória: 2. Szabó Csaba
20 év feletti férfi  A kategória: 3. Kolman Zsolt
     
KUMITE (küzdelem):    
  7-  11 éves fiú  B-C kategória: 1. Somogyi Ákos
12 - 13 éves fiú  C kategória: 1. Farkas Dominik
14 - 15 éves fiú  C kategória: 2. Gyugyi Kornél
16 - 17 éves fiú  B-C kategória: 2. Tóth Norbert
12 - 17 éves leány B-C kategória: 3. Krum Klaudia
12 - 17 éves leány B-C kategória: 4. Szabó Zulejka
12 - 17 éves leány B-C kategória: 5-6. Horváth Mercédesz
12 - 17 éves leány B-C kategória: 5-6. Garai Bianka
16 - 20 éves leány A kategória: 1. Ormosy Réka
18 - 20 éves fiú  C kategória: 1. Gyugyi Krisztián
20 év feletti férfi C kategória: 2. Budai Gábor
20 év feletti férfi  A kategória: 1. Kolman Zsolt

 

CSAPAT KATA (formagyakorlat):
Kadett   C kategória:  1.  Farkas Dominik, Szabó Zulejka, Somogyi Ákos
Kadett   C kategória:  2. Horváth Mercédesz, Krum Klaudia, Garai Bianka
Felnőtt   C kategória:  2. Budai Gábor, Gyugyi Krisztián, Gyugyi Kornél
Felnőtt   A kategória:  2. Kolman Zsolt, Ormosy Réka, Tóth Norbert

Gratulálunk Nekik!

Ø      2010. szeptember 22. "Közlekedj okosan élj egészségesebben"->Sportnap

Dombóvár városa és egyesületünk is ismét csatlakozott az "Európai Autómentes Nap" programjához.

Ø      2010. szeptember 18. TSKSZ válogatott edzés és bírói képzés->Paks

A közelgő Magyar Bajnokságra és Világbajnokságra készülő 45 fős csapatban most 10 fővel képviseltettük magunkat. A délelőtti és délutáni edzések után, Shihan Záborszky Zoltán a bírók számára továbbképzést is tartott.                                                 >kép>

Ø      2010. augusztus 26.-Gólyatábor-bemutató

A helyi Illyés Gyula Gimnázium által megrendezett Gólyatáborban  tartottunk 10 fővel, mintegy 20 percnyi bemutatót.

Ø 2010. augusztus 14. ->I. Aranyszarvas Harcművészeti Fesztivál-Tamási

A TSKSZ által delegált 15 fős csapattal, a Szekszárdi Egyesülettel közösen tartottunk mintegy 20 perces műsort. Rajtunk kívül a jelen lévők láthattak még aikido, judo, kung-fu és jiu-jitsu bemutatókat is.

Ø  2010. július 27. Elhunyt Sempai Pásztor Csaba

A TSKSZ és a Paksi SE többszörös magyar bajnokának 36. életévében bekövetkezett halálát mély megdöbbenéssel fogadtuk. Nyugodj békében Csaba! Sosem feledünk!

Ø  2010. június 16-19. Központi Nyári Edzőtábor és övvizsga -> Paks >cikk> >kép>

Shihan Záborszky Zoltán hat dan-os karatemester, a Tolna Megyei Karateszövetség Elnöke vezetésével Pakson edzőtáborban vettünk részt, ahol 24 tagunkon kívül még Szekszárd, Paks, Keszthely és Szolnok települések karatékái is jelen voltak.

A napi három edzésekből álló tréningeken délelőttönként a KIHON, délutánonként pedig a KATA és a KUMITE technikák fejlesztésére került sor. A tanulókaták gyakorlása mellett idén a HANGETSU és a GANKAKU mesterkaták elemzése volt a fő téma.

Az edzőtábor most is övvizsgával zárult, melyen a legalacsonyabb övfokozatoktól a mesterfokozatokig láthatták a jelenlévők a nyilvános megmérettetéseket.

 >Truly> >BigBogi>

 Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Heiter Attila

Ø      Narancssárga öv (7. kyu)

·         Budai Gábor

·         Farkas Dominik

·         Gyugyi Kornél

·         Hurta Mário

·         Hurta Roxána

·         Somogyi Ákos

·         Velner Patrik

Ø      Zöld öv (6. kyu)

·         Tiringer Boglárka

Ø      Első kék öv (5. kyu)

·         Tóth Norbert

Ø      Első barna öv (3. kyu)

·         Csutorás Ákos

Ø      Második barna öv (2. kyu)

·         Rizsányi Bálint

Ø      Harmadik barna öv (1. kyu)

·         Páczelt Pál

 Gratulálunk Nekik!

Ø      2010. június 5.-Vízmű-Nap->bemutató

Dombóváron a Vízmű által megrendezésre kerülő családi napon, szerepelt 11 fős csapatunk, mintegy félórás műsorával.

Ø   2010. május 25.-Edzőtábor és övvizsga-Dombóvár                                    >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron 29 fővel edzőtáborban, majd 14 fővel az azt követő vizsgán vettünk részt.

A vizsgázók közül 11 fő az Apáczai Csere János Szakközépiskola Közbiztonsági 9.E., valamint 1 fő a 10.E. osztályos tanulója volt, akik az órarendi oktatás keretén belül készültek fel a vizsgára Rizsányi Attila segítségével.

A nyilvános megmérettetésen mindannyian sikeresen szerepeltek.

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Bánki Bence

·         Garai Bianka

·         Horváth Mercédesz

·         Hrotkó Tiziánó

·         Keresztes Martin

·         Kiss Péter

·         Krum Klaudia

·         Márton Krisztián

·         Salta Richárd

·         Szabó Mónika

·         Tislér Dorián

 Ø      Narancs öv (7. kyu)

·         Gyugyi Krisztián

·         Nyírő Kitti

·         Szabó Olivér

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2010. május 19. Kihívás Napja->"KARATE-MARATON"

Az Apáczai Csere János Szakközépiskola tornatermében 0:00-tól 21:00 óráig tartottunk folyamatos edzést, melyen a fiatalok százai mellett néhány felnőtt is részt vett.

>0:00>     >21:00>    >21:00>     ALBUM-1->>     ALBUM-2->>

A megmérettetésen egyesületünkből az alábbi személyek voltak jelen mindvégig:

  Csutorás Ákos
  Farkas Dominik
  Ferka Erik
  Gyugyi Kornél
  Gyugyi Krisztián
  Rizsányi Bálint
  Szabó Csaba
  Szabó Zulejka
  Tóth Norbert

 

Kiválóan teljesítettek még:

  Kolman Zsolt
  Rizsányi Attila
  Ormosy Réka
  Márton Krisztián
  Nyírő Kitti
  Gimes Kinga
  Bede Boglárka

 

Jól szerepeltek:

  Gosztola Erzsébet
  Hurta Roxána
  Hurta Mário
  Budai Gábor
  Szabó Olivér
  Krasznai Cintia
  Heiter Attila
  Páczelt Pál
  Tiringer Boglárka

 

Figyelemre méltó volt még:

  Tonács Attila
  Gosztola István
  Szüle Emese
  Szüle Mátyás
  Velner Patrik
  Nagy Kristóf
  Nagy Máté
  Balogh Péter
  Farkas Márk
  Fodor Bence
  Fodor Bercel
  Keszei Viktória
  Kovács Adrián
  Kovács Jázmin
  Kovács Norbert
  Miklós Gergő
  Pail Milán
  Somogyi Ákos

 

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2010. május 15-16. Kanazawa-S.K.I.F. edzőtábor->Érd      >kiírás>        >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével Érden a TSKSZ 20 fős csapatával vettünk részt  »Kancho« HIROKAZU KANAZAWA 10. DAN és NOBUAKI KANAZAWA 6. DAN mesterek által vezetett edzőtáborban. Egyesületünkből 11 fő lehetett jelen.

Ø   2010. április 26. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. április 17. Ippon Shobu Diákolimpia országos döntő->Budapest

Kilenc fővel szerepeltünk Budapesten, az Ippon Shobu Diákolimpia országos döntőjén, ahol 9 stílusszervezetből 30 egyesület 212 résztvevője volt jelen.

Csapatunk összességében 2 arany-, 2 ezüst- és 8 bronzéremmel, valamint számos értékes helyezéssel térhetett haza városunkba.                                      >cikk>              >kép>

Eredményeink:

KATA (formagyakorlat):

- V. korcsoport - 10 éves fiú kategória: 3. Krasznai Benjamin
- VI. korcsoport - 11 éves leány kategória: 3. Szabó Zulejka
- VIII. korcsoport - 13 éves fiú kategória: 4. Tonács Attila
- IX. korcsoport – 14. éves fiú kategória: 9-16. Nagy Norbert
- X. korcsoport-15 éves leány kategória: 1. Ormosy Réka
  2. Bede Boglárka
  4. Gimes Kinga
- XII. korcsoport - 17 éves fiú kategória: 2. Ferka Erik
- Junior korcsoport - 18 év feletti fiú kat.: 3. Kolman Zsolt

 

KUMITE (küzdelem):

- V. korcsoport - 10 éves fiú kategória: 3. Krasznai Benjamin
- VI. korcsoport - 11 éves leány kategória: 5. Szabó Zulejka
- VIII. korcsoport - 13 éves fiú kategória: 4. Tonács Attila
- IX. korcsoport – 14. éves fiú kategória: 9-16. Nagy Norbert
- X. korcsoport-15 éves leány kategória: 1. Ormosy Réka
  3. Bede Boglárka
  3. Gimes Kinga
- XII. korcsoport - 17 éves fiú kategória: 3. Ferka Erik
- Junior korcsoport - 18 év feletti fiú kat.: 3. Kolman Zsolt

Gratulálunk Nekik!

Ø   2010. április 15. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. április 08. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. április 01. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. március 21.-Edzőtábor és övvizsga-Dombóvár             >cikk>        >kép>

Shihan Záborszky Zoltán vezetésével Dombóváron 34 fővel edzőtáborban, majd 16 fővel az azt követő vizsgán vettünk részt.

Az alábbi személyek tettek sikeres vizsgát:

Ø      Sárga öv (8. kyu)

·         Balogh Péter

·         Budai Gábor

·         Farkas Márk

·         Fülöp Csanád

·         Halmosi Csilla

·         Heizer Tamás

·         Keszei Viktória

·         Kiss Klaudia

·         Kovács Izabella

·         Lengyel Dorka

·         Nyári Kristóf

·         Szemes Kornél

·         Szüle Emese

 Ø      Narancs öv (7. kyu)

·         Tiringer Boglárka

 Ø      Zöld öv (6. kyu)

·         Horváth Ádám

·         Tóth Norbert

 Gratulálunk Nekik!

Ø   2010. március 11. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. március 04. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. február 27.-Továbbképzés (Paks)

Ø   2010. február 18. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

Ø   2010. február 11. edzés-> Shihan Záborszky Zoltán

JELLEM, BECSÜLET, AKARAT, ÖNURALOM, TISZTELET

 

Friss hírek

Stílusunk

Történelmünk

KARATESULI

Eseménynaptár

Vizsgakövetelmények

Képek

Letöltések

Linkek

Információ

Edzések